1. Головна сторінка

  2. Вітаміни, БАДи

  3. Вітаміни

  4. Вітаміни для вагітних та годуючих мам

Вітаміни для вагітних та годуючих мам

Вітаміни дуже важливі під час вагітності, оскільки організм жінки особливо потребує корисних мікроелементів, вітамінів та поживних речовин. Навіть при правильному, збалансованому харчуванні надзвичайно складно...

Вітаміни дуже важливі під час вагітності, оскільки організм жінки особливо потребує корисних мікроелементів, вітамінів та поживних речовин. Навіть при правильному, збалансованому харчуванні надзвичайно складно отримати всі необхідні компоненти у достатній кількості. Тому лікарі настійливо рекомендують включити додаткові вітаміни для вагітних, які будуть корисні як для здоров'я майбутньої мами, так і для розвитку малюка в її утробі.

У мережі аптек "Цитрус-Фарм" представлені вітаміни для вагітних та годуючих матерів від провідних виробників. Вибирайте необхідні для вас комплекси за складом і замовляйте з доставкою в Києві та по всій Україні.

Які вітаміни потрібні вагітним і годуючим жінкам?

Під час вагітності надзвичайно важливо забезпечити прийом вітамінів та поживних речовин у необхідному обсязі. При цьому ризики пов'язані не лише зі здоров'ям майбутньої мами, але й малюка, якого вона виношує. Лікарі довели, що під час вагітності жіночий організм потребує:

● приблизно на 30% більше йоду, вітамінів групи B, ніж зазвичай;

● в 2 рази більше заліза та фолієвої кислоти;

● в 1,5 рази більше кальцію.

При цьому отримати такі порції зі звичайної їжі фактично неможливо. Тому на допомогу приходять вітаміни.

Прийом таких засобів важливий не лише тому, що вітаміни забезпечують правильний розвиток ембріона, але і дозволяють уникнути гіповітамінозу. Нагадаємо, що його наслідками можуть стати нервові розлади, проблеми зі станом шкіри, волосся, нігтів та зубів.

Під час 2-го і 3-го триместру вагітності потреба в прийомі вітамінів збільшується ще на 30-40%. При цьому важливо не допустити переїдання, щоб уникнути ускладнень.

Усе це і говорить про високу важливість прийому вітамінів для годуючих і вагітних мам.

Придбати ефективні та безпечні вітаміни для вагітних в Києві можна в інтернет-аптекі "Цитрус-Фарм"

Молода мама та її малюк повинні бути оточені турботою. Оскільки здоров'я жінки та здоров'я малюка, якого вона виношує, - це найголовніше! Тому, якщо ви нещодавно дізналися про своє становище та готуєтеся стати мамою, обов'язково проконсультуйтеся зі своїм лікарем, який порадить вам найякісніші та ефективні вітаміни. А купити необхідні комплекси ви зможете в інтернет-аптекі "Цитрус-Фарм" з доставкою в Києві та по всій Україні!

Товарів: 38