XL-Супер капсули 300 мг 12 штук - Shenzhen Gonsen Biologi

Артикул: 7533

XL-Супер капсули - це продукт у формі капсул, розроблений спеціально для підтримки здоров'я простати та зменшення ризику виникнення проблем, пов'язаних з цією чутливою частиною чоловічої статевої системи. Комплекс містить унікальну комбінацію природних інгредієнтів, які сприяють здоров'ю простати та загальному благополуччю чоловіка.

Активні компоненти:

1. Екстракт морського коника (Hіppocampus Coronatus) вважається потужним афродизіаком, який підвищує статевий потяг і сексуальну витривалість. Його компоненти мають стимулюючий ефект, сприяючи підвищенню сексуальної активності.

2. Екстракт ямса (Rhіzoma Dіoscoreae) сприяє збереженню сексуальної потенції навіть у похилому віці. Завдяки наявності стероїдних сапонінів, допомагає підтримувати оптимальний рівень статевих гормонів у чоловіків і жінок, що сприяє покращенню сексуальної функції.

3. Корінь женьшеню справжнього має тонізуючий ефект на організм, збільшуючи витривалість та стійкість під час статевого акту, зменшує стрес та покращує настрій, що може позитивно впливати на ерекцію.

4. Порія кокосовидна (Poria cocos Wolf) поліпшує якість ерекції, підвищує статевий потяг та сексуальну витривалість. Також забезпечує загальне тонізуючий ефект, сприяючи активному стану фізично та розумово.

5. Горянка крупноквіткова (Herba Epimedii) м'яко тонізує організм і має загальнозміцнюючий вплив на статеву функцію у чоловіків. Сприяє поліпшенню сексуального здоров'я та ерекційної функції.

Форма випуску

Капсули

Показання

● Для підвищення потенції, статевого тяжіння і сексуальної витривалості,

● Посилення повноти і яскравості оргазму при сексуальних дисфункціях, статевої слабкості, фригідності;

● Для профілактики та допоміжної терапії сечокам'яної хвороби;

Протипоказання

Не використовувати, якщо у вас є алергія на будь-який компонент. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти.

Рекомендації із застосування

Дорослим по 1-2 капсули 1 раз на день під час прийому їжі, запиваючи водою.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння.

Придбати XL-Супер капсули 300 мг 12 штук  по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.