Жовчогінні засоби

Жовчогінні препарати використовуються при застої жовчі в протоках або жовчному міхурі, а також для нормалізації травлення в організмі. Різні порушення у формуванні та виділенні жовчі можуть призвести до непередбачу...

Жовчогінні препарати використовуються при застої жовчі в протоках або жовчному міхурі, а також для нормалізації травлення в організмі. Різні порушення у формуванні та виділенні жовчі можуть призвести до непередбачуваних проблем в організмі, порушення всіх органів травлення, а також балансу обмінних процесів. Своєчасна діагностика та лікування з використанням якісних та ефективних препаратів є запорукою швидкого одужання. Тому рекомендуємо замовити жовчогінні засоби в Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм за максимально доступними для Вас цінами!

Види жовчогінних препаратів та спосіб їх впливу на організм людини

Секреція жовчі відбувається в тканинах печінки. Потім, по жовчних протоках вона потрапляє в жовчний міхур, а після цього, надходить в дванадцятипалу кишку для поліпшення травлення.

В залежності від наявного порушення в роботі системи, препарати можуть бути поділені на:

● холеретики - каталізатори жовчних кислот і самої жовчі;

● холерекінетики - препарати, які сприяють виведенню жовчі з жовчного міхура в кишечник.

Призначення препаратів для виведення жовчі з організму може бути пов'язане з різними порушеннями в роботі травної системи:

- Використання жовчогінних препаратів при застої жовчі.

- При медикаментозному лікуванні пацієнта, при гастриті.

- При згинанні жовчного міхура або дискинезії шляхів, через які виводиться жовч.

- При лікуванні каменів у жовчному міхурі, холециститі та наявності виражених болісних відчуттів.

- При інфекційних захворюваннях органів жовчних шляхів. Жовчогінні препарати мають свої особливості. Їх призначення обов'язково повинен проводити лікар. Крім того, існує ряд обмежень, пов'язаних з вагітністю, а також наявністю захворювань нирок. Самолікування у даному випадку може бути небезпечним для вашого здоров'я!

Купити жовчогінні препарати в Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Якщо Вам або вашим рідним лікар призначив жовчогінні препарати для лікування різних захворювань органів травлення, купити необхідні засоби Ви зможете в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм.

Ми гарантуємо якість і ефективність представлених нами препаратів, так як реалізуємо продукцію тільки від перевірених виробників, а також ретельно контролюємо терміни придатності медикаментів до використання, дотримання правил їх зберігання.

Товарів: 49