1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Антисептики та дезинфікуючі засоби

Антисептики та дезинфікуючі засоби

Антисептики та дезінфікуючі засоби застосовуються для боротьби з мікробами, які оточують нас, а також для їх видалення з шкіри рук...

Антисептики та дезінфікуючі засоби застосовуються для боротьби з мікробами, які оточують нас, а також для їх видалення з шкіри рук, слизових оболонок та ран. Такі засоби використовуються для підтримки особистої гігієни, обробки інструменту, а також для прибирання приміщень, для яких необхідні особливі вимоги стерильності.

Антисептики та дезінфікуючі засоби ми пропонуємо вам купити в нашій інтернет-аптеці в Києві! Цитрус-Фарм - це широкий асортимент препаратів та лікарських засобів за найбільш доступними для вас цінами!

Властивості антисептичних та дезінфікуючих засобів

Основною властивістю таких засобів є тривалий протимікробний вплив. Антисептики впливають на збудників інфекцій, паразитів, що призводить до їх гибелі. Найбільш поширеним типом антисептиків є шкірний. Він максимально швидко наноситься, ефективно знищує мікробів і при цьому абсолютно безпечний для здоров'я.

Аналогічно діють і дезінфікуючі засоби, за допомогою яких проводиться обробка різних поверхонь, інструментів тощо. Однак концентрація отрути в дезінфікуючих препаратах може бути вищою, тому використовувати їх слід з максимальною обережністю, дотримуючись заходів безпеки, рекомендованих виробником.

Антисептики та дезінфікуючі засоби випускаються в різних формах. Це можуть бути:

  • Серветки, просочені спеціальним складом;
  • Рідке мило;
  • Різні спреї;
  • Розчини на спиртовій основі.

Також існують спеціальні медичні антисептики, за допомогою яких, наприклад, може проводитися антимікробна обробка порожнини рота, при відкритих ранах, при лікуванні захворювань органів дихальних шляхів.

Найбільш поширеним і універсальним засобом для антисептичної обробки є Мірамістин, рекомендується мати його в домашній аптечці.

Купити дезінфікуючі засоби та антисептики в Києві недорого

Ми пропонуємо широкий вибір засобів для обробки від мікробів та бактерій за доступними цінами. Також ми гарантуємо якість та придатність продукції до використання. У аптеках Цитрус-Фарм міста Києва всі медикаменти проходять обов'язковий контроль термінів придатності, зберігання здійснюється відповідно до рекомендацій виробників.

Замовляйте все необхідне у нас та будьте здорові!

Товарів: 188