1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гомеопатія та фітопрепарати

Гомеопатія та фітопрепарати

Гомеопатичні засоби та фітопрепарати використовуються як альтернативний варіант лікування різних захворювань. Особливістю таких лі...

Гомеопатичні засоби та фітопрепарати використовуються як альтернативний варіант лікування різних захворювань. Особливістю таких лікарських засобів є те, що для їх виготовлення використовуються матеріали природного походження (рослинні, тваринні, мінеральні), які пройшли необхідну обробку.

У нашій інтернет-аптeці Ви зможете знайти найбільш відомі та давно перевірені гомеопатичні препарати в Києві, а також фітопрепарати для лікування різних захворювань.

Принципи гомеопатичного лікування

Одним з основних принципів гомеопатичного лікування є: "подібне лікується подібним". Тобто, якщо у людини є блювота, він приймає гомеопатичний засіб, який у звичайної, абсолютно здорової людини може викликати блювоту. Якщо пацієнта турбує лихоманка, він приймає засіб, який у здорової людини може спровокувати лихоманку.

Другий принцип - це низька концентрація самих лікарських засобів.

Оскільки багато препаратів, їх прийом, можуть викликати побічні ефекти, засновником гомеопатії - Самуель Ганеманом було придумано розведення лікарського засобу до такої міри, при якій він мав би мінімальний вплив на організм, не викликаючи ніяких побічних ефектів.

Гомеопатичні засоби, а також фітопрепарати знаходяться в вільному продажу. Придбати їх ви можете без рецепта від лікаря.

Незважаючи на всі ті спори, які ведуться щодо раціональності та ефективності гомеопатії, в деяких випадках подібне лікування дійсно може принести відчутний результат. Тем не менш, перед тим, як почати прийом гомеопатичних препаратів ми рекомендуємо вам проконсультуватися з вашим лікарем.

Придбати гомеопатичні та фітопрепарати в Києві, в інтернет-аптeці Цитрус-Фарм

Для оформлення замовлення скористайтеся кошиком покупця на нашому сайті. Забронювати та придбати цікаві вам медикаменти Ви можете в найближчій до вас аптeці Цитрус-Фарм у місті Києві.

Ми гарантуємо високу якість реалізованих нами препаратів, а також їх абсолютну придатність до використання. Замовляйте у нас і будьте завжди здорові!

Товарів: 183