1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Імунна система

  4. Лікувальні сироватки та імуноглобуліни

Лікувальні сироватки та імуноглобуліни

Лікувальні сироватки та імуноглобуліни використовуються з метою створення пасивного імунного захисту для запобігання та профілактики різних інфекційних захворювань. Імуноглобулін використовується для створення анти...

Лікувальні сироватки та імуноглобуліни використовуються з метою створення пасивного імунного захисту для запобігання та профілактики різних інфекційних захворювань. Імуноглобулін використовується для створення антитіл, здатних пригнічувати білкові клітини інфекцій та запобігати її подальшому розвитку.

Сьогодні лікувальні сироватки та імуноглобуліни існують для широкого спектру захворювань.

Придбати такі лікарські засоби ви можете в нашій інтернет-аптеці з можливістю резерва в Києві.

Існує два типи сироваток і імуноглобулінів:

● Гетерологічні. Виготовляються на основі крові тварин, які мають гіперімунну захист, наприклад, коней.

● Гомологічні. Виробляються з крові людей, які перехворіли на захворювання, і їхній організм самостійно зміг створити захист. У медицині використовують, переважно, гомологічні сироватки, оскільки за своїм складом вони більш переваги для людського організму. Гетерологічні сироватки, які виробляються на основі крові тварин, через їхню силу впливу потребують уважного контролю застосування.

Сироватки використовуються, як правило, для запобігання інфекційних захворювань, зокрема для вакцинації, в тому числі дітей. Тому якість сироватки повинна відігравати першорядну роль у виборі.

Придбати імуноглобуліни та лікувальні сироватки та пройти вакцинацію можна від найрізноманітніших захворювань:

● проти герпесу;

● гепатиту;

● краснухи і кір;

● вітряної віспи та інших.

Введення імуноглобуліна здійснюється двома способами - внутрішньом'язово або внутрівенно.

Якщо ви хочете захистити організм від інфекційних захворювань, подумайте про вакцинацію заздалегідь. В нашій інтернет-аптеці ви зможете придбати лікувальні сироватки та імуноглобуліни для лікування і профілактики найрізноманітніших хвороб з мінімальними ризиками для організму. Ми дотримуємося якості реалізованих нами препаратів і гарантуємо їхню цілісність і збереження, а також вміст у умовах, рекомендованих виробником.

Звертайтеся до Цитрус-Фарм і будьте завжди здорові!

Товарів: 2