Імунна система

Імунна система захищає людський організм від інфекційних, бактеріальних та інших захворювань. Імунітет виробляє спеціальні антитіла, які пригнічують д...

Імунна система захищає людський організм від інфекційних, бактеріальних та інших захворювань. Імунітет виробляє спеціальні антитіла, які пригнічують дію інфекції та запобігають рецидивам. Імунний захист залежить від того, чи отримує людина необхідні вітаміни та мікроелементи. Якщо ви стали хворіти частіше, ніж зазвичай, або наближається сезон інфекційних захворювань, краще заздалегідь почати прийом імуномодуляторів - спеціальних лікарських препаратів для підвищення імунітету.

Такі засоби, що мають високу ефективність застосування, ви зможете знайти в нашій інтернет-аптеці!

Імуномодулятори та ліки для імунітету - види та як правильно обрати

Препарати для імунітету обов'язково мають прийматись тільки після призначення лікаря. Не варто використовувати такі засоби, займаючись самолікуванням. Це може призвести до прояву різних побічних ефектів, а також виникнення проблем з організмом.

Імуномодулятори - це препарати, які можуть модулювати (тобто змінювати) імунну відповідь в будь-якому напрямку.

  • Імунодепресанти
  • Імуностимулятори

Імунодепресанти (або імуносупресори) - речовини, що пригнічують імунні реакції. Використовуються в лікуванні онкологічних, аутоімунних та важких алергічних захворювань, а також при трансплантації органів та тканин для введення в штучний імунодефіцит.

Імуностимулятори - засоби, які стимулюють процеси імунітету, вироблення антитіл та інші функції клітин імунної системи.

Не варто використовувати такі засоби, займаючись самолікуванням. Препарати, що впливають на імунітет, обов'язково мають прийматись після призначення лікаря. Прийом імунних препаратів не рекомендується для дітей віком менше 3 років, вагітних і годуючих жінок.

Препарати для захисту імунної системи в Києві - купити в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Чи часто ви стаєте втомлюватися? Часто хворієте? Вас турбують головні болі, втома? Це перші ознаки того, що ваш імунітет ослаблений! В інтернет-аптеці Цитрус-Фарм ви знайдете ефективні засоби для підвищення імунітету за доступними цінами в Києві. У нас ви зможете замовити як імуномодулятори, так і комплексні препарати для вашого здоров'я.

Ми пропонуємо тільки сертифіковану продукцію від українських та зарубіжних виробників і гарантуємо якість реалізованих медикаментів.

Товарів: 126