1. Головна сторінка

 2. Лікарські засоби

 3. Імунна система

 4. Препарати для стимуляції імунітету

Препарати для стимуляції імунітету

Імунітет - це головний щит організму проти вірусів, бактерій та інфекцій. Однак не у всіх людей імунний захист достатньо сильний. Якщо ви часто хворієте, швидко втомлюєтеся, відчуваєте загальну слабкість та втомлен...

Імунітет - це головний щит організму проти вірусів, бактерій та інфекцій. Однак не у всіх людей імунний захист достатньо сильний. Якщо ви часто хворієте, швидко втомлюєтеся, відчуваєте загальну слабкість та втомленість, ймовірно, вам потрібні імуностимулятори, які підвищать імунний захист вашого організму.

Купити препарати, що стимулюють імунітет, ви можете в нашій інтернет-аптеці. Ми пропонуємо широкий асортимент засобів різного цінового сегменту!

Як підвищити імунітет за допомогою імуностимуляторів?

Засоби для стимуляції імунітету мають кілька форм випуску:

 • таблетки та капсули для перорального прийому;
 • свічки;
 • краплі;
 • розчини для внутрішньом'язових ін'єкцій.

Приймати такі препарати має сенс лише при наявності захворювань, коли необхідно забезпечити додаткову підтримку організму. На постійній основі, або для профілактики використовувати імуностимулятори не варто, оскільки вони можуть спровокувати виникнення аутоімунного захворювання. У будь-якому випадку, призначити препарат для стимуляції імунітету має лікар, не рекомендуємо використовувати подібні засоби без припису фахівця.

Імуностимулятори необхідні при наступних захворюваннях:

 • при герпесі;
 • при простудних захворюваннях, особливо, затяжних формах;
 • при хронічних захворюваннях (гайморит, цистит, тонзиліт і т.д.);
 • при запаленні жіночих статевих органів і т.д.

Оскільки препарати можуть суттєво відрізнятися між собою складом, основним діючим речовиною і ефективністю впливу, дозування використання також повинен розрахувати лікар. У цьому випадку важливо уникати передозування.

Також імуностимулятори не рекомендуються дітям до 3-х років, вагітним і годуючим жінкам.

Купуйте імуностимулятори в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Якщо імунітет організму ослаблений і під час обстеження лікар призначив вам прийом засобів для стимуляції імунної захисту, підібрати необхідні препарати ви зможете в нашій інтернет-аптеці!

Ми пропонуємо засоби від перевірених українських та закордонних виробників, медикаменти, що відповідають міжнародним стандартам якості. Також ми гарантуємо дотримання умов зберігання препаратів, температурний  режим, а також забезпечуємо правильну транспортировку лікарських засобів.

Замовляйте імуностимулятори в Цитрус фарм і будьте завжди здорові!

Товарів: 46