Правила роботи сайта

1. Умови використання сайту

 

1.1 . Ця Угода користувача (яка називається надалі Угода), що є офертою умов користування веб-сайтом https://www.citruspharm.com.ua (далі – Сайт), укладається між Користувачем (визначено нижче) та Товариством з обмеженою відповідальністю «Цитрус -фарм» (далі-Компанія, ЄДРПОУ 38995378) та регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

1.2. Користувачем Сайту вважається будь-яка фізична, яка досягла повноліття, або юридична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, з реєстрацією або без реєстрації.

1.3. Користувач зобов'язаний повністю ознайомитись з цією Угодою до моменту реєстрації на Сайті. Реєстрація Користувача на Сайті означає повне та беззастережне прийняття Користувачем цієї Угоди. У разі незгоди з умовами Угоди використання Сайту Користувачем має бути негайно припинено.

1.4. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Компанією в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення. Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом.

1.5. Угода передбачає взаємні права та обов'язки Користувача та Компанії за такими пунктами:

Порядок використання Сайту

Політика конфіденційності,

Обмеження відповідальності Компанії,

Порядок дії Угоди.

 

2. Порядок використання Сайту

 

2.1. Сайт дозволяє Вам переглядати та завантажувати інформацію з нашого сайту виключно для особистого некомерційного використання. Забороняється змінювати матеріали сайту, розповсюджувати для суспільних чи комерційних цілей. Будь-яке використання інформації на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.

2.2. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, Ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.

2.3. У процесі реєстрації на сайті Ви отримуєте логін та пароль, за безпеку яких Ви несете відповідальність.

2.4. Ви можете звертатися до нас з питаннями, претензіями, побажаннями щодо покращення роботи або з будь-якою іншою інформацією. При цьому ви несете відповідальність, що це звернення не є незаконним, загрозливим, порушує авторські права, дискримінацію людей за якоюсь ознакою, а також містить образи або іншим чином порушує чинне законодавство України.

 

3. Персональна інформація Користувача

 

3.1. Компанія з повагою та відповідальністю відноситься до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка стала відвідувачем цього сайту. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про Користувача відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» та політики Компанії про захист персональних даних. Крім того, Користувач погоджується, що Компанія може збирати, використовувати, передавати, обробляти та підтримувати інформацію, пов'язану з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.

3.2. Компанія зобов'язується здійснювати збір лише тієї персональної інформації, яку Користувач надає добровільно у разі, коли інформація потрібна для надання (поліпшення) послуг Користувачеві.

3.3. Компанія збирає як основні персональні дані, такі як ім'я, прізвище, по батькові, адресу та електронну адресу, так і вторинні (технічні) дані – файли cookies, інформація про з'єднання та системна інформація.

3.4. Користувач погоджується з тим, що конфіденційність переданих через Інтернет даних не гарантована у разі, якщо доступ до цих даних отримано третіми особами поза зоною технічних засобів зв'язку, підвладних Компанії, Компанія не несе відповідальності за шкоду, завдану таким доступом.

3.5. Компанія може використовувати будь-яку зібрану через Сайт інформацію з метою покращення змісту інтернет-аптеки, його доопрацювання, передачі інформації Користувачеві (за запитами), для маркетингових чи дослідницьких цілей, а також для інших цілей, що не суперечать положенням чинного законодавства України.

Додаткову інформацію з цього питання Ви можете, ознайомившись із розділом Політика конфіденційності.
 

4. Обмеження відповідальності Компанії

 

4.1. Компанія не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, друкарські помилки та неточності, які можуть бути виявлені в матеріалах, що містяться на даному Сайті. Компанія прикладає всі необхідні зусилля, щоб забезпечити точність і достовірність інформації, що надається на Сайті. Вся інформація та матеріали надаються на умовах "як є", без будь-яких гарантій, як явних, так і на увазі.

4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Компанія не несе відповідальності за отримання застарілої інформації з Сайту, а також за нездатність Користувача отримати оновлення інформації, що зберігається на Сайті.

4.3. Компанія не несе жодної відповідальності за висловлювання та думки відвідувачів сайту, залишені як коментарі. Думка Компанії може не співпадати з думкою та коментарями Користувачів Сайту. У той же час Компанія вживає всіх можливих заходів, щоб не допускати публікації повідомлень, що порушують чинне законодавство чи норми моралі.

4.4. Компанія не несе відповідальності за можливі протиправні дії Користувача щодо третіх осіб або третіх осіб щодо Користувача.

4.5. Компанія не несе відповідальності за висловлювання Користувача, за збитки, збитки або витрати (реальні чи можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використанням або неможливістю використання.

4.6. Компанія не несе відповідальності за втрату Користувачем можливості доступу до свого облікового запису на Сайті.

4.7. Компанія не несе відповідальності за неповну, неточну, некоректну вказівку Користувачем своїх даних під час створення облікового запису Користувача.

4.8. У разі виникнення проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, будь ласка, зверніться до адміністрації Сайту на сторінці «Наші контакти» для того, щоб Компанія могла проаналізувати та усунути відповідні дефекти, обмежити та запобігти надходженню на Сайт небажаної інформації, а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві, який навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.

4.9. В цілях вищевикладеного Компанія залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють згідно з висновком Компанії, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.

 

5. Порядок дії Угоди

 

5.1. Ця Угода є договором. Компанія залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і запровадити нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їх прийняття.

5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.

5.3. Сайт є об'єктом права інтелектуальної власності компанії. Всі виняткові авторські права на сайт належать Компанії. Використання сайту Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України про права інтелектуальної власності.

5.4. Усі торгові марки та назви, на які даються посилання в матеріалах цього Сайту, є власністю їх відповідних власників.

5.5. Користувач погоджується не відтворювати, не повторювати, не копіювати будь-які частини Сайту, крім тих випадків, коли такий дозвіл надано Користувачеві Компанією.

5.6. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.

Користувач підтверджує, що ознайомлений з усіма пунктами цієї Угоди та безумовно приймає їх.