1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гормональні препарати

  4. Кортикостироїди для системного застосування

Кортикостироїди для системного застосування

Кортикостероїди для системного застосування - це група лікарських препаратів, яка впливає на гормональну систему. Такі препарати можуть призначатися при аутоімунних захворюваннях, для зняття запальних процесів, але...

Кортикостероїди для системного застосування - це група лікарських препаратів, яка впливає на гормональну систему. Такі препарати можуть призначатися при аутоімунних захворюваннях, для зняття запальних процесів, алергії. Прийом препаратів має бути ретельно  контрольований вашим лікуючим лікарем, тому не рекомендується використовувати кортикостероїди у рамках самолікування.

Якщо ж вам потрібні лікарські засоби, що належать до цієї групи медикаментів, замовляйте необхідні Вам препарати в нашій інтернет-аптеці в Києві!

Кортикостероїди для системного застосування - їхня ціна, особливості впливу, форми випуску

Зазвичай кортикостероїди вітчизняного виробництва мають досить демократичну ціну. Лікарські засоби, вироблені за кордоном, коштують дорожче, але і ефективність їх може бути значно вищою, ніж у аналогів.

За формою випуску такі препарати можуть бути дуже різними:

● у вигляді таблеток і капсул для перорального прийому;

● мазі, креми;

● розчини для ін'єкцій.

Обов'язковою умовою прийому таких препаратів є короткочасність використання. При тривалому застосуванні кортикостероїдів можуть виникнути порушення в гормональному фоні організму, що може призвести до додаткового лікування. Також варто зазначити, що кортикостероїди не лікують, а скоріше покращують стан пацієнта за рахунок зменшення запальних процесів і усунення симптомів захворювання. Тому такі препарати часто призначаються в комплексі з іншими лікарськими засобами.

Купуйте кортикостероїди для системного застосування в Києві за цінами від виробника

Якщо ви шукаєте препарати даної фармакологічної групи, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм ви отримаєте можливість вибору серед широкого асортименту. Також ми пропонуємо найбільш доступні ціни на кортикостероїди.

Ми реалізуємо продукцію від українських та європейських виробників лікарських засобів. Уся продукція, яка представлена перед вами, пройшла обов'язкову сертифікацію і офіційно допущена до продажу в Україні. Якість кортикостероїдів гарантована не лише виробником, але і особисто нами. Інтернет-аптека Цитрус-Фарм ретельно контролює терміни придатності препаратів до використання, а також забезпечує умови зберігання, відповідно до рекомендацій виробника.

Замовляйте кортикостероїди у нас і будьте завжди здорові!

Товарів: 41