1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гормональні препарати

Гормональні препарати

Гормональні препарати - це група лікарських засобів, які містять у своєму складі гормони або гормоноїди. Ефективність дії останніх така ж, як і у звичайних гормонів. Такі препарати призначаються при порушенні гормо...

Гормональні препарати - це група лікарських засобів, які містять у своєму складі гормони або гормоноїди. Ефективність дії останніх така ж, як і у звичайних гормонів. Такі препарати призначаються при порушенні гормонального фону, а також, якщо сам організм перестав виробляти в необхідній кількості певний гормон, на фоні чого можуть виникнути інші проблеми.

Купити гормональні препарати в Києві, різного спектра дії, Ви можете в нашій інтернет-аптеці. Ми пропонуємо сертифіковані ліки від перевірених постачальників і виробників.

Види гормональних препаратів

Виробництво гормональних лікарських засобів здійснюється різними способами. Тому в основі препарату можуть бути:

● екстракти гормонів, які отримують зі залоз тварин (як правило, таким способом виробляють інсулін, адреналін);

● фітогормони - препарати, які виробляються на рослинній основі (дія таких засобів може повністю імітувати ефект того чи іншого гормону в організмі);

● синтетичні гормони (структура і дія таких компонентів абсолютно ідентичні природним);

● синтетичні сполуки (хімічний склад таких гормонів не відповідає природному, однак ефект застосування такий же, як і забезпечують природні гормони).

Кожен із перелічених видів гормональних препаратів має свій рівень активності і ефективності. Також окремі види можуть супроводжуватися деякими побічними ефектами.

При нормальній роботі організму, більшість гормонів синтезуються прямо в людському тілі. У цьому бере участь щитовидна залоза, гіпофіз, а також надниркові залози. У випадку порушення гормонального фону і якщо який-небудь із гормонів не виробляється організмом у достатній кількості, необхідний прийом гормональних препаратів.

Гормональні препарати - купити в Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-фарм

Процес синтезу гормонів, так само як і самі гормони, забезпечують багато інших функцій, які відбуваються в організмі. Тому при порушенні виділення гормонів, необхідно звернутися до лікаря, пройти комплексне гормональне обстеження і почати прийом призначених спеціалістом препаратів.

Купити гормональні ліки за низькими цінами Ви зможете в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм! Ми пропонуємо сертифіковану продукцію від провідних світових виробників. Наша компанія забезпечує необхідні умови зберігання і транспортування всіх лікарських засобів. Тому Ви можете бути впевнені, як в високій ефективності, так і абсолютній безпеці прийому запропонованих нами засобів!

Товарів: 90