1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Захворювання очей та вух

Захворювання очей та вух

Природа виникнення захворювань очей та вух обумовлює той факт, що для їх лікування часто можуть застосовуватися одні й ті ж препарати. У більшості випадків, ліки від захворювань очей та вух представлені у вигляді к...

Природа виникнення захворювань очей та вух обумовлює той факт, що для їх лікування часто можуть застосовуватися одні й ті ж препарати. У більшості випадків, ліки від захворювань очей та вух представлені у вигляді крапель. І сьогодні таких засобів існує дуже широкий вибір.

У нашій інтернет-аптеці в Києві Ви знайдете препарати для лікування очей та вух як від українських, так і європейських виробників.

Класифікація ліків для лікування очей та вух

Існує 2 основних типи лікарських препаратів, які використовуються для лікування очей та вух:

● Засоби з протимікробним впливом. До складу таких крапель входять активні речовини, які пригнічують та знищують мікробів (наприклад, мірамістин). Таким чином, лікарський засіб запобігає розвитку інфекцій та ускладнень на її фоні.

● Комбіновані препарати. Використовуються для зняття болючих відчуттів та запального процесу, в цілому. До складу таких крапель можуть входити кортикостероїди, наприклад, дексаметазон. Також краплі для очей та вух комбінованого дії можуть призначатися і при алергії.

● Окрім лікувального впливу краплі для очей можуть бути призначені і для зняття напруги. Наприклад, якщо Ви проводите багато часу за комп'ютером, спеціальні краплі для очей захистять органи зору від шкідливого впливу. Краплі для очей та вух підходять для застосування людям будь-якого віку, навіть дітям. Однак перед застосуванням засобу краще звернутися до лікаря, щоб уникнути можливих побічних ефектів.

Купити ліки для очей та вух в Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Якщо Ви хочете зберегти здоров'я своїх очей та вух на довгі роки, краплі для очей та вух з лікувальним і профілактичним впливом - це те, що допоможе Вам! Ми пропонуємо широкий асортимент засобів за доступними цінами.

Очні та вушні Ви можете купити в нашій інтернет-аптеці. Для оформлення замовлення Вам потрібно скористатися кошиком покупця на сайті, зробити замовлення по телефону або забронювати необхідні Вам лікарські засоби в найближчій до Вас аптеці Цитрус-Фарм у місті Києві для самовивозу.

Замовляйте засоби для очей та вух у нас і будьте завжди здорові!

Товарів: 232