Засоби для вух

Захворювання вух можуть мати різний характер: бути гострими або хронічними, гнійними та не гнійними, вірусними та судинними. Основними симптомами проблем з органами слуху є наявність болючих відчуттів в вусі, дзвін...

Захворювання вух можуть мати різний характер: бути гострими або хронічними, гнійними та не гнійними, вірусними та судинними. Основними симптомами проблем з органами слуху є наявність болючих відчуттів в вусі, дзвін, шум в вухах, а також погіршення слуху. Для точного визначення захворювання потрібно своєчасно звернутися до лікаря-лора, пройти обстеження і отримати призначення. А якщо ви вже зробили це, придбати препарати, які вам призначив лікар для лікування вух, ви можете в нашій інтернет-аптеці.

Замовляйте все необхідне в аптеці Цитрус-Фарм по доступній ціні!

Лікування органів слуху та засоби для вух

Найбільш поширеним вушним захворюванням вважається отит. Ця інфекція починає розвиватися в області зовнішнього слухового ходу. У даному випадку важливо застосувати правильні препарати для лікування вух, щоб терапія мала місцевий характер і хвороба не переросла в хронічну або гостру стадію. Найбільш відповідними засобами для терапії є:

● Софрадекс;

● Отофа;

● Полідекса;

Перелічені препарати для вух ефективно вбивають інфекцію і не дають їм поширюватися далі. Також ліки ефективно зменшують запальні процеси, які часто супроводжуються болем, зменшують набряклість.

Крім інфекцій також зустрічається і грибкове ураження вуха. Такі захворювання носять назву - отомікоз. Для лікування використовуються місцеві протигрибкові препарати, наприклад, Клотримазол. Застосування антибіотиків може лише ускладнити ситуацію.

Як профілактику проти вушних захворювань лікарі рекомендують дотримуватися правил особистої гігієни, а також періодично відвідувати лора для огляду.

Придбати ефективні ліки для вух в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Ми пропонуємо великий вибір засобів для лікування вух за низькими цінами. Вушні краплі, мазі, а також інші препарати для органів слуху ви можете замовити у нас.

Щоб здійснити покупку необхідних вам препаратів, скористайтеся кошиком покупця на нашому сайті або зробіть замовлення за телефоном. Для покупців з Києва є можливість забронювати необхідний препарат у найближчих до вас аптеках Цитрус-Фарм.

Будьте уважні до себе та свого здоров'я і використовуйте для лікування та профілактики захворювань вух тільки якісні ліки!

Товарів: 17