1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гінекологія та акушерство

  4. Препарати, що впливають на тонус матки.

Препарати, що впливають на тонус матки.

Тонус матки - це стан, при якому орган виконує скорочувальну функцію. Благодаря тому, що матка скорочується, дитина з'являєтьс...

Тонус матки - це стан, при якому орган виконує скорочувальну функцію. Благодаря тому, що матка скорочується, дитина з'являється на світ. Стан гіпертонусу, або, навпаки, недостатній тонус може призвести до різних  труднощів, а також розвитку інших захворювань.

Препарати для тонусу матки можуть застосовуватися лише за призначенням лікаря! Тому якщо Вам вже був виданий список потрібних ліків від гінеколога, купити засоби, що впливають на тонус матки, а також інші медикаменти Ви зможете у нашій інтернет-аптеці!

Причини порушення тонусу матки

Якщо лікар призначив Вам, в межах лікування, препарати для підтримки або нормалізації тонусу матки, причина виникнення порушення може бути однією з наступних:

● Раніше Ви перенесли хірургічну операцію по частині гінекології.

● Можливо, у Вас порушений гормональний фон, що привело до недостатнього тонусу матки.

● Наявність ендокринних захворювань, які спровокували дану проблему.

● Наявність інших можливих патологій, з якими жінки періодично зіштовхуються.

● Часто тонус матки може бути пов'язаний із віковими змінами. Зазвичай ця проблема проявляється у жінок репродуктивного віку - в інтервалі від 21 до 40 років.

Види препаратів, що впливають на тонус матки

Окрім нормального, матка жінки може мати ще 2 інших стани:

● гіпертонус - коли скорочувальна здатність органа занадто висока;

● слабка скорочувальна здатність матки.

Для позбавлення жінки від вказаних проблем, лікарі можуть призначати спеціальні препарати, як на рослинній основі, так і синтетичні. Перші більш ефективні і безпечні в застосуванні.

Принцип дії таких лікарських засобів зводиться до нормалізації роботи м'язів органу. Такі препарати можуть застосовуватися в сукупності з іншими лікарськими засобами.

Також варто зазначити, що на репродуктивну функцію може впливати спосіб життя, який веде жінка. Якщо сон має недостатню тривалість, а протягом дня Ви піддаєтесь серйозним навантаженням, стресам, це може негативно позначитися на тонусі матки, а також спровокувати ряд інших проблем.

Купити препарати для тонусу матки в аптеці Цитрус-Фарм

Ми пропонуємо лікарські засоби від провідних виробників. Вся продукція, представлена на нашому сайті, має всі необхідні сертифікати якості. Ми суворо дотримуємось умов зберігання препаратів, рекомендованих виробником.

Замовляйте все необхідне у нас і будьте завжди здорові!

Товарів: 3