1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гінекологія та акушерство

Гінекологія та акушерство

Препарати, які використовуються в акушерстві та гінекології, призначені для відновлення роботи жіночого організму та допомагає у п...

Препарати, які використовуються в акушерстві та гінекології, призначені для відновлення роботи жіночого організму та допомагає у позбавленні від різних захворювань, включаючи гормональні порушення. Лікарські засоби, що належать до даної групи, можуть призначатися лікарем як у межах лікувального курсу, так і для профілактики. Придбати необхідні препарати з даної фармакологічної галузі ви зможете в нашій інтернет-аптеці, за найвигіднішими для вас цінами в Києві!

Гінекологія та акушерство: призначення та застосування препаратів Лікарські засоби, які використовуються у даній галузі, можуть мати як широкий спектр впливу, комплексно впливаючи на організм, так і надавати цільовий ефект, борючись з конкретним захворюванням чи симптомами його прояву.

Ця група препаратів поділяється на кілька видів, в залежності від призначення:

  1. Засоби, що нормалізують гормональний фон жіночого організму.
  2. Протизапальні та антисептичні гінекологічні засоби.
  3. Контрацептиви.
  4. Препарати від молочниці.
  5. Засоби, що нормалізують менструальний цикл.
  6. Препарати, що призначаються при клімаксі.
  7. Препарати, що знижують або навпаки, підвищують лактацію.

Кожне з перерахованих засобів у акушерстві та гінекології застосовується виключно за рецептом лікаря, після комплексного обстеження. Самолікування у цьому випадку може ще більше ускладнити ситуацію.

Деякі з лікарських засобів даної групи вимагають системного застосування. Тобто, розпочавши курс прийому, потрібно дотримуватися дозування та графіка застосування препарату.

Придбати лікарські засоби для гінекології та акушерства в Києві

Кожна дівчина, рано чи пізно, може стикнутися з різними проблемами, захворюваннями або порушеннями в галузі гінекології. Ми рекомендуємо у цьому випадку одразу звернутися до лікаря, який проведе обстеження і призначить вам ефективні препарати, які здатні швидко покращити стан і самопочуття. Придбати необхідні засоби ви зможете в нашій інтернет-аптеці.

Цитрус-фарм - це:

Широкий асортимент лікарських засобів від провідних виробників. Завжди якісні препарати, які зберігаються в необхідних температурних  умовах на наших складах. Тільки сертифіковані продукти. Консультації та допомога спеціалістів під час покупки. Можливість забронювати необхідні вам лікарські засоби і забрати їх в найближчій аптеці Цитрус-фарм у місті Києві!

Товарів: 173