Омега-3 Нау Фудс (Omega Now Foods) міні капсули гелеві 500 мг 180 штук - Now Foods, США

Артикул: 338697

Омега-3 Нау Фудс (Omega Now Foods) міні капсули гелеві 500 мг 180 штук - Now Foods, США

Опис

Омега-3 Нау Фудс (Omega Now Foods) міні- це високоякісна дієтична добавка у формі міні-капсул, спеціально розроблена для зручності прийому. Цей продукт містить жирні кислоти Омега-3, які є важливими для здоров'я дорослих.

Основні переваги Омега-3 Нау Фудс (Omega Now Foods) міні:

1. Підтримка здоров'я серця: Висока концентрація EPA та DHA сприяє зниженню ризику серцевих захворювань та покращує функціонування серця.

2. Зниження рівня холестерину: Omega-3 жирні кислоти допомагають контролювати рівень холестерину в крові та знижують "поганий" холестерин (LDL).

3. Покращення мозкової функції: DHA є важливим компонентом для здоров'я мозку та допомагає підтримувати пам'ять і когнітивні функції, такі як пам’ять, концентрація.

4. Протизапальні властивості: Omega-3 допомагають зменшити запалення в організмі, що може бути корисним при різних видах захворювань.

5. Підтримка оптимального тиску крові: Регулярне вживання Omega-3 допомагає підтримувати здоровий тиск крові.

6. Покращення здоров'я шкіри: Омега-3 впливає на здоров'я шкіри, допомагаючи зменшити запалення і покращити її зовнішній вигляд.

7. Підтримка суглобів: Omega-3 допомагає зменшити біль та запалення в суглобах, особливо в людей з артритом.

8. Покращення настрою: Дослідження показують, що Omega-3 покращують настрій та зменшують симптоми депресії.

9. Для підвищення життєвого тонусу: Omega-3 допомагає зберігати енергію та життєвий тонус.

Омега-3 Нау Фудс (Omega Now Foods) міні - це надійний спосіб забезпечити себе важливими корисними речовинами для підтримки свого здоров'я. Міні-капсули роблять прийом цієї добавки легким та зручним, тому вони ідеально підходять людям, що фізично не можуть ковтати великі капсули

Форма випуску

Капсули

Склад

1 капсула містить:

Концентрат натурального риб’ячого жиру 1 г (1000 мг), Жирні кислоти Омега-3:ЕПК (Ейкозапентаєнова кислота) 360 мг, ДГК (Докозагексаєнова кислота) 240 мг

Показання

● Профілактика та лікування серцево-судинних захворювань (гіпертензія, ішемії, тромбофлебіт тд) Омега-3 рекомендується для зниження ризику розвитку серцевих захворювань, включаючи коронарну хворобу серця та аритмії.

● Профілактика та лікування атеросклерозу: Знижують рівень "поганого" холестерину (LDL) та покращують процеси внутрішньосудинного облицювання судин, запобігаючи утворенню бляшок.

● Захворювання шкіри (дерматит, екзема, псоріаз, акне, сухість шкіри, трофічні виразки).

● Захворювання нервової системи (порушення мозкового кровообігу, інсульт, постінсультні стану, відставання в розумовому розвитку, розпад психічних функцій у літніх людей, хвороба Альцгеймера).

● Аутоімунні захворювання (розсіяний склероз, ревматоїдний артрит, системний червоний вовчак та ін.).

● Алергічні захворювання (бронхіальна астма, поліноз та ін.).

● Ендокринні захворювання (дисфункціональні маткові кровотечі, ендометріоз, гіпофункція щитовидної залози і надниркових залоз, цукровий діабет).

● Психічні та емоційні розлади (депресії, стрес, тривожність ,когнітивні порушення, розлади настрою, шизофренія).

● Захворювання опорно-рухового апарату (остеохондроз, остеопороз, артроз, артрит, подагра).

● Захворювання очей (катаракта, глаукома).

Протипоказання

Не використовувати, якщо у вас є алергія на будь-який компонент. Не перевищувати добову дозу, що рекомендується. Проконсультуйтеся з лікарем під час вагітності або лактації. Харчові добавки не повинні використовуватися замість різноманітної та збалансованої дієти.

Рекомендації із застосування

Приймати по 2 капсули 1-3 рази на день під час їжі.

Умови зберігання

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати у сухому та прохолодному місці. Захищати від прямого сонячного проміння

Придбати Омега-3 Нау Фудс (Omega Now Foods) міні капсули гелеві 500 мг 180 штук по доступній ціні Ви можете в мережі аптек "Цитрус-фарм" в місті Києві та з доставкою по всій Україні.