1. Головна сторінка

  2. Вітаміни, БАДи

  3. Вітаміни

  4. Вітаміни для серця та судин

Вітаміни для серця та судин

За статистикою, захворювання серцево-судинної системи є одними з наймасштабніших. Вони виникають як внаслідок наявних патологій, що виникли в результаті вікових змін, так і через шкідливі звички, спосіб життя. Захи...

За статистикою, захворювання серцево-судинної системи є одними з наймасштабніших. Вони виникають як внаслідок наявних патологій, що виникли в результаті вікових змін, так і через шкідливі звички, спосіб життя. Захистіть своє серце на довгі роки - розпочніть профілактичний прийом вітамінів для серця та судин. Доведено, що такі добавки значно покращують самопочуття, а також є відмінною профілактикою проти інфаркту, тромбозу та інших серцевих захворювань.

Ефективність, якою володіють вітаміни для серця та судин

У більшості випадків, вітаміни для серця та судин підходять для прийому людьми віком від 18 років і старше. При цьому, кожен з комплексів має свій унікальний склад, який впливає як загальноміційно на серцево-судинну систему, так і нормалізує її роботу при певних захворюваннях, наприклад, тахікардії, гіпертонії тощо.

У цілому, ефект використання вітамінів для серця полягає у наступному:

  • покращується мікроциркуляція крові;
  • збільшується еластичність та міцність судин;
  • підтримується необхідний рівень в'язкості крові;
  • покращується живлення серцевого м'яза;
  • нормалізується серцевий ритм;

Прийом вітамінів для серця та судин актуальний як для повністю здорових людей, так і тих, хто недавно переніс лікування різних серцевих захворювань. У останньому випадку вітамінний комплекс повинен підібрати лікуючий лікар.

Що входить у склад вітамінів для серця?

Вітамінний комплекс обов'язково включає в себе природну основу лікувальних трав, а також комплекс корисних мінералів і мікроелементів. Крім цього до складу входять вітаміни групи В, С, Е, Р, а також кислоти Омега-3 та Омега-6.

Прийом таких комплексів забезпечує тривалий і відчутний ефект. Так, якщо раніше вас турбували серцеві болі, після прийому вітамінів запальний ефект стане значно меншим, аж до повного зникнення. Крім того, ви почуватиметесь бадьоріше і впевненіше, зможете повернутися до звичного способу життя.

Пам'ятайте, що значно простіше запобігти захворюванням серця шляхом профілактичного прийому вітамінів для серцево-судинної системи, ніж лікувати вже наявні проблеми. Тому замовляйте вітамінні комплекси в нашій інтернет-аптеці з можливістю доставки по Києву та іншим містам України! Ми пропонуємо ефективні вітаміни для серцево-судинної системи за низькими цінами в Києві.

Товарів: 130