1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Серцево-судинна система

  4. Препарати зниження рівня холестерину

Препарати зниження рівня холестерину

Підвищення рівня холестерину може призвести до серйозних ускладнень для людського організму, зокрема, йдеться про можливі проблеми з роботою серцево-судинної системи. Тому при наявності такого захворювання надзвича...

Підвищення рівня холестерину може призвести до серйозних ускладнень для людського організму, зокрема, йдеться про можливі проблеми з роботою серцево-судинної системи. Тому при наявності такого захворювання надзвичайно важливо своєчасно звернутися до лікаря і отримати від фахівця призначення. А препарати, які вам призначить лікар, ви зможете придбати в нашій інтернет-аптеці за доступними цінами!

Холестерин та його важливість для організму

Холестерин - це речовина, яку виробляє сам організм. Він слугує як будівельний матеріал для клітин, зокрема, створює захисну оболонку, яка розділяє клітини і нервові закінчення. Сам організм синтезує холестерин у невеликих дозах, однак при порушенні метаболічних процесів рівень холестерину може значно підвищуватися та загрожувати життю пацієнта.

При підвищеному рівні холестерину, зайві речовини осідають на стінках судин, що призводить до порушення роботи органів, а також різних наслідків. В судинах холестерин перетворюється на відкладення, яке погіршує кровотік і закупорює судину, це підвищує ризик:

● інфаркту міокарда;

● тромбозу вен;

● інсульту;

● хвороби Альцгеймера тощо.

Однак якщо вміст холестерину в організмі знаходиться в межах норми, то він впливає виключно з позитивної сторони.

Підвищений рівень холестерину та його лікування

Головною причиною підвищеного рівня холестерину є незбалансоване харчування, вживання великих обсягів жирів. Тому дієта - це перший крок до лікування від високого рівня холестерину.

Залежно від стану пацієнта, лікар призначає препарати з різним фармакологічним впливом, які, в кінцевому підсумку, нормалізують рівень холестерину. Самостійно приймати такі засоби без призначення лікаря категорично не рекомендується. Пам'ятайте, що загальний вміст холестерину для здорової людини не повинен перевищувати 5.2 ммоль/л.

Усі ліки від холестерину приймаються на тривалій основі. У процесі прийому засобів обов'язково потрібно проходити періодичний контроль рівня холестерину, який проводиться лікарем.

Придбати препарати для зниження холестерину в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

В нашій інтернет-аптеці ви знайдете ліки від холестерину за найбільш доступними цінами від провідних європейських та українських виробників! Ми гарантуємо якість реалізованих медикаментів, строго дотримуємося рекомендованих виробником умов зберігання препаратів.

Товарів: 100