1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Імунна система

  4. Препарати штучного пригнічення імунітету

Препарати штучного пригнічення імунітету

Імунодепресанти (препарати штучного пригнічення імунітету) використовуються в трансплантології. Вони використовуються при пересадці органів і тканин для пригнічення імунітету з метою мінімізації ризику відторгнення...

Імунодепресанти (препарати штучного пригнічення імунітету) використовуються в трансплантології. Вони використовуються при пересадці органів і тканин для пригнічення імунітету з метою мінімізації ризику відторгнення пересаджених тканин. Також засоби використовуються при аутоімунних захворюваннях, коли імунна система має вроджені дефекти і реагує на "своє", як на "чуже", руйнуючи організм зсередини.

Ці препарати застосовуються обов'язково під контролем лікуючих лікарів. Проте, якщо саме спеціаліст призначив їх вам, рекомендуємо замовити ліки для штучного пригнічення імунітету в нашій інтернет-аптеці!

В Цитрус-Фарм вас чекає широкий асортимент лікарських засобів, а також доступні ціни!

Види імунодепресантів - препаратів для штучного пригнічення імунітету

За механізмом свого впливу препарати для пригнічення імунітету можуть варіюватися. Деякі комплексно зменшують імунну захист, впливаючи на всі типи імунітету, інші пригнічують лише трансплантаційний імунітет, накладаючи менше впливу на захист від бактерій, вірусів і т.д.

Терапія за допомогою пригнічення імунітету проводиться з застосуванням різнокомпонентних засобів. Найбільш підходящий препарат підбирається після розрахунку ризиків відторгнення, а також можливих ускладнень.

Види імунодепресантів:

● цитостатики - противопухолеві засоби, дія яких спрямована на пригнічення поділу клітин;

● глюкокортикоїди - застосовуються для пересадки органів і тканин, а також аутоімунних захворювань.

Окрім перелічених варіантів є і інші, більш специфічні види засобів для пригнічення імунітету. Це циклоспорин, азатіоприн та інші.

Купити препарати для штучного пригнічення імунітету

У нашій інтернет-аптеці ви зможете знайти імунодепресанти всіх перелічених видів. Ми пропонуємо засоби високої якості від перевірених виробників.

Для оформлення замовлення вам необхідно скористатися кошиком покупця на нашому сайті або здійснити покупку, зателефонувавши. Також ви можете забронювати необхідні вам препарати для штучного пригнічення імунітету в найближчій до вас аптеці Цитрус-Фарм у місті Києві.

Замовляйте у нас і будьте завжди здорові.

Товарів: 1