Препарати та гормони статевих залоз

Можливі розлади роботи статевих залоз в людини можуть призвести до різних проблем з організмом, таких як прояв гендерних особливос...

Можливі розлади роботи статевих залоз в людини можуть призвести до різних проблем з організмом, таких як прояв гендерних особливостей протилежної статі, різка зміна ваги, зміни психологічного характеру і найбільш небезпечне - безпліддя. Ці розлади лікуються за допомогою препаратів та гормонів полових залоз, які нормалізують роботу полової системи та гормональний фон людини.

Причому важливо підтримувати природний гормональний фон, використовуючи препарати для статевих залоз. Відсоткове співвідношення гормонів у чоловіка та жінки забезпечує цілий ряд процесів. При порушенні гормонального фону у чоловіків прослідковуються певні жіночі риси в поведінці та зовнішності, у жінок можуть виникнути чоловічі риси.

Функціями полових гормонів є:

● правильний розвиток статевих органів людини;

● визначення розвитку вторинних статевих ознак;

● можливість виконувати природні статеві функції;

● забезпечення нормального перебігу вагітності, а також сприяння утворенню молока для годування немовляти. Жіночі полові гормони - естрогени, а також чоловічі - тестостерон, синтезуються безпосередньо клітинами організму під впливом інших різних процесів. При порушенні будь-якої з цих функцій виникають проблеми гормонального фону, які лікуються за допомогою спеціалізованих препаратів.

Застосування препаратів та гормонів статевих залоз

Будь-яке гормональне порушення у чоловіків та жінок лікується лікарем тільки після ретельного обстеження. Спеціаліст повинен визначити характер порушення і призначити препарат, що сприяє нормалізації гормонального фону.

Внаслідок застосування таких засобів можливі певні побічні ефекти. Наприклад, у жінок волосяні луковиці на обличчі можуть стати більш активними (що є проявом чоловічої природи). Однак нові гормональні препарати все рідше супроводжуються таким побічним ефектом.

Якщо ви хочете придбати препарати та гормони статевих залоз, у Інтернет-аптеці Цитрус-Фарм ви обов'язково знайдете необхідний засіб, який вам призначив лікар! Ми пропонуємо вигідну ціну, якісні лікарські засоби від перевірених виробників, а також можливість резервування в Інтернет-аптеці Цитрус-Фарм.

Товарів: 79