1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гінекологія та акушерство

  4. Протимікробні та антисептичні засоби

Протимікробні та антисептичні засоби

Протимікробні та антисептичні засоби - це група лікарських засобів, які використовуються для придушення патогенних клітин в органі...

Протимікробні та антисептичні засоби - це група лікарських засобів, які використовуються для придушення патогенних клітин в організмі людини - мікробів та інфекцій, що потрапили ззовні. Такі препарати підходять для лікування різних вірусних інфекцій і можуть використовуватися як окремо, так і в комплексі загальної терапії, поєднуючись з іншими лікарськими засобами.

У Інтернет-аптеці Цитрус-Фарм представлений великий вибір засобів проти мікробів, а також антисептичного впливу за найбільш доступними для вас цінами.

Використання протимікробних та антисептичних засобів

Такі лікарські препарати використовуються в різних сферах:

● У якості профілактики проти інфекцій;

● При слабкому імунітеті або резистентності організму до певних видів бактерій;

● При ранах, що виникли в результаті хірургічних операцій або пошкоджень;

● У гінекології, а також інших сферах медицини.

Протимікробні та антисептичні засоби випускаються в різних формах: таблетки і капсули, креми, гелі, ампули та супозиторії. Залежно від виробника, ефективність препарату і тривалість його впливу може варіюватися. Традиційно, засоби імпортного виробництва мають більш високу вартість, ніж їх вітчизняні аналоги.

Антисептичні та протимікробні засоби

Якісні антисептичні та протимікробні засоби ви можете придбати в нашій інтернет-аптеці. Ми пропонуємо великий вибір медикаментів вітчизняного та європейського виробництва.

Більшість препаратів цієї групи продаються без рецепта лікаря, проте перед їх застосуванням все ж рекомендуємо проконсультуватися з фахівцем, щоб уникнути ризику побічних ефектів.

Купуйте ліки в Цитрус-Фарм і залишайтеся завжди здоровими!

Товарів: 71