Протипухлинні засоби

Лікування онкології зводиться до застосування трьох видів терапії - променевої, хірургічної та фармакологічної. Для останньої використовують безліч потужних засобів, підбираючи оптимальний варіант, виходячи зі стру...

Лікування онкології зводиться до застосування трьох видів терапії - променевої, хірургічної та фармакологічної. Для останньої використовують безліч потужних засобів, підбираючи оптимальний варіант, виходячи зі структури пухлин та їх локалізації.

Протипухлинні засоби можуть не лише суттєво уповільнити розвиток захворювання, утворення метастазів і т. д., а й суттєво покращити стан здоров'я пацієнта, збільшити його шанси на одужання. Замовити противоопухолеві препарати, призначені Вам лікарем, ви можете в нашій інтернет-аптеці! Звертайтеся до Цитрус-Фарм для покупки всіх необхідних Вам медикаментів!

Види протипухлинних препаратів

Залежно від хімічної структури препаратів від пухлин, їх поділяють на кілька груп:

● алкілуючі засоби;

● антиметаболіти;

● протипухлинні гормональні препарати;

● а також безліч інших видів.

Особливість деяких препаратів проти пухлин також і в тому, що вони впливають і на інші тканини організму, крім уражених. З одного боку, це стає причиною побічних ефектів, що виникають в результаті застосування медикаментів. А з іншого, дана особливість дозволяє використовувати протипухлинні препарати також і в інших сферах медицини.

Абсолютна більшість протипухлинних засобів використовується для внутрішньовенного вливання. Зазвичай лікарський засіб застосовується системно і тривалий час, що і забезпечує більш потужний ефект у боротьбі з хворобою. Проте, якщо б схему прийому засобу нещодавно планував лікар, в більшості випадків у пацієнта виникає ослаблення імунітету, а його здоров'я стає більш схильним до інфекційних захворювань.

Протипухлинні препарати можуть поєднуватися з іншими засобами. Але, застосовувати медикаменти необхідно виключно під контролем лікаря.

Купити протипухлинні засоби в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Кількість препаратів від пухлин безперервно зростає, так само, як і їх якість. Все більше засобів стають ще ефективнішими з одночасним зменшенням кількості побічних ефектів. У Цитрус-Фарм для Вас представлений широкий асортимент противоопухолевих засобів за найбільш доступними цінами.

Замовляйте необхідні Вам медикаменти в нашій інтернет-аптеці!

Товарів: 10