Протизапальні та протиревматичні

Протизапальні та протиревматичні засоби - це група лікарських препаратів, які мають знеболювальний, протизапальний та жарознижувальний ефект. Ці препарати можуть бути як стероїдні, так і нестероїдні. Останні більш ...

Протизапальні та протиревматичні засоби - це група лікарських препаратів, які мають знеболювальний, протизапальний та жарознижувальний ефект. Ці препарати можуть бути як стероїдні, так і нестероїдні. Останні більш переважні у використанні, оскільки вони не мають таких серйозних побічних ефектів, які характерні для першої групи засобів. Найпопулярнішими в Україні протизапальними засобами є: диклофенак, ібупрофен, ацетилсаліцилова кислота та інші.

Ці препарати будуть ефективними при ревматизмі - захворюванні, яке супроводжується сильними болючими нападами, а також багатьма іншими. Замовляйте їх у нашій інтернет-аптеці за максимально доступними для Вас цінами прямо зараз!

Застосування протизапальних та протиревматичних препаратів

Протиревматичні та протизапальні препарати використовуються при гострих та хронічних стадіях захворювань. Найчастіше такі засоби призначаються при наступних недугах:

● Ревматоїдний артрит;

● Головні болі;

● Остеоартрит; Та інші.

Препарати даної групи бувають сильнодіючими, помірно діючими та слабодіючими. Завдяки такій класифікації, лікар зможе підібрати оптимальний варіант препарату для Вас, застосування якого буде ефективно нейтралізовувати напади болю та, в той же час, не супроводжуватися побічними ефектами.

Протизапальні та протиревматичні препарати обов'язково варто приймати, тільки відповідно до лікарських приписів. Безконтрольне використання  може призвести до небажаних побічних ефектів.

Купити ліки від ревматизму та протизапальні засоби

У нашій інтернет-аптеці підібрано широкий асортимент протизапальних засобів за доступними цінами. Ми пропонуємо лікарську продукцію від європейських та українських виробників, що відповідає встановленим стандартам якості в Україні.

Для оформлення замовлення Вам необхідно скористатися кошиком покупця на нашому сайті, здійснити покупку за телефоном, скориставшись допомогою менеджерів Цитрус-Фарм або, забронювати необхідні препарати в найближчій до Вас аптеці нашої мережі у місті Києві.

Замовляйте в Цитрус-Фарм та будьте завжди здорові!

Товарів: 322