1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гінекологія та акушерство

  4. Конрацептиви місцевого та орального призначення

Конрацептиви місцевого та орального призначення

Уникнути непланованого зачаття та вагітності можливо виключно за допомогою спеціальних контрацептивів. Сучасний вибір таких засобі...

Уникнути непланованого зачаття та вагітності можливо виключно за допомогою спеціальних контрацептивів. Сучасний вибір таких засобів має широкий асортимент. Особливу увагу заслуговують контрацептиви для місцевого застосування. Якщо ви шукаєте саме такий варіант, обирайте найбільш ефективні засоби та замовляйте в аптеці Цитрус-фарм у Києві!

Особливості, переваги та недоліки контрацептивів проти зачаття

Контрацептиви місцевого застосування включають в себе продукцію, яка має широкий асортимент форм випуску:

● свічки;

● спіралі та кільця;

● креми;

● таблетки.

На відміну, наприклад, від гормональних препаратів, такі контрацептиви вводяться безпосередньо вагінально, а не приймаються орально.

Великим плюсом таких засобів є можливість застосування навіть для тих жінок, які мають певні протипоказання до прийому гормональних засобів. Використання засобів є дуже простим - за невеликий проміжок часу до статевого акту потрібно ввести засіб глибоко вагінально.

Серед подібної продукції активним попитом користуються протизаплідні свічки. Для їх застосування не обов'язково звертатися до лікаря-гінеколога, а також, ризик виникнення побічних ефектів зведений до мінімуму.

Щодо періоду дії таких засобів контрацепції, то протизаплідні свічки діють протягом 4-х годин після застосування. Таблеток і капсул, як правило, вистачає на 5 годин. А от креми для контрацепції діють протягом 10 годин.

Головним недоліком контрацептивів місцевого застосування, свічок, кремів і таблеток є те, що вони повністю виключають можливість спонтанної близості, що має певний психологічний характер. Як мінімум, за 10 хвилин до статевого акту жінка повинна використовувати контрацепцію.

Крім того, ефективність таких засобів захисту від непланованої вагітності нижче, ніж у гормональних контрацептивів і становить приблизно 70%. Тому рекомендується такі засоби захисту поєднувати з іншими варіантами контрацепції.

Товарів: 14