Спазмолітики

Спазмолітики - це група лікарських препаратів, які застосовуються при спазмах і болях, викликаних тривалим скороченням м'язів різних органів. Такі препарати випускаються у таблетованій формі або у вигляді розчи...

Спазмолітики - це група лікарських препаратів, які застосовуються при спазмах і болях, викликаних тривалим скороченням м'язів різних органів. Такі препарати випускаються у таблетованій формі або у вигляді розчину для внутрішньом'язових ін'єкцій. Останні засоби є більш ефективними в застосуванні і діють швидше, оскільки одразу потрапляють в кровообіг, обминаючи шлунково-кишковий тракт.

Якщо ви шукаєте засіб від спазмів, вибирайте необхідний препарат у нашій інтернет-аптеці!

Показання до застосування спазмолітиків

Такі препарати можуть бути ефективними при болях у шлунку, при ПМС, головних болях, а також при м'язово-скелетних болях, викликаних різними обставинами. Також спазмолітики можуть застосовуватися як засіб проти зубного болю.

Препарати, залежно від фармакологічного впливу, можуть бути призначені для людей будь-якого віку, включаючи дітей. Однак призначити такий засіб обов'язково повинен лікар, щоб уникнути прояву побічних ефектів внаслідок прийому.

За складом ця група лікарських препаратів ділиться на повністю хімічну основу, а також на спазмолітики, створені на рослинній основі.

Найбільш популярними спазмолітиками в Україні є:

● Реналган;

● Спазмалгон;

● Комбіспазм;

● Но-шпа та інші.

Будь-яке з цих засобів від спазмів і болів Ви можете купити в нашій інтернет-аптеці недорого! Проте перед застосуванням засобів від спазмів і болів рекомендуємо проконсультуватися з вашим лікарем.

Спазмолітики - препарати, які обов'язково повинні бути в домашній аптеці

Препарати спазмолітики входять до переліку обов'язкових, які повинні бути присутні в домашній аптеці. Адже болі, м'язові спазми, викликані різними причинами, можуть з'явитися зовсім несподівано.

У інтернет-аптеці Цитрус-Фарм представлений широкий асортимент спазмолітиків. Також ми пропонуємо лікарські засоби тільки від перевірених виробників, чиї лікарські засоби пройшли сертифікацію в Україні, і їх якість підтверджена відповідними документами.

Скажіть болям і спазмам, - “Ні!”. Замовляйте препарати спазмолітики в аптеці Цитрус-Фарм!

Товарів: 22