Засоби для лікування застуди та ГРЗ

Дихальна система людини має дуже складну структуру і складається з різних органів. Переохолодження дихальних органів, інфекції, куріння, а також безліч інших факторів призводять до най...

Дихальна система людини має дуже складну структуру і складається з різних органів. Переохолодження дихальних органів, інфекції, куріння, а також безліч інших факторів призводять до найрізноманітніших захворювань дихальної системи. Ефективно боротися з ними Вам допоможуть ліки, куплені вами в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм! Ми пропонуємо широкий асортимент засобів для лікування дихальної системи організму за доступними цінами. Замовляйте!

Види препаратів для лікування дихальної системи

Всі існуючі засоби для лікування захворювань дихальної системи можна розділити на 2 великі групи. У першому випадку - це синтетичні лікарські препарати (таблетки, порошки, гелі, сиропи). Вони створені в лабораторних умовах з додаванням активних компонентів.

Другий тип - це засоби для дихальної системи на натуральній основі. Цей вид лікарських засобів - це екстракти рослин або окремих їх частин.

Щодо області застосування засобів для дихальної системи, вони класифікуються наступним чином:

  • Ліки для лікування порожнини носа. Такі препарати представлені у вигляді спреїв і крапель. Їх застосування знижує набряклість і покращує дихання, одночасно усуває причину появи насморку.
  • Препарати, які нормалізують роботу бронхіальних шляхів. Дана група лікарських засобів призначається для лікування бронхіальної астми, а також для системного лікування при будь-яких інших проблемах з бронхами. Найбільш поширена форма випуску таких препаратів - інгалятори, але зустрічаються засоби і у іншому вигляді.
  • Ліки при болі в горлі. Це спреї, таблетки та інші типи препаратів, призначені проти болів у горлі. Такі засоби для дихальної системи знищують патогенні організми, які могли стати причиною появи болісних відчуттів.
  • Засоби від кашлю. Відхаркувальні препарати, які сприяють виведенню слизу, а також заспокоюють тканини горла.
  • Антигістамінні. Це засоби для дихальної системи, які застосовуються у разі ускладненого дихання при алергічній реакції.

Купити ліки для лікування дихальної системи в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

В домашній аптеці обов'язково має бути комплекс препаратів, призначених для лікування дихальної системи. У нас Ви зможете підібрати ефективні засоби за доступними цінами!

Замовляйте ліки в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм і будьте завжди здорові!

Товарів: 78