1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Грип, застуда та профілактика

Грип, застуда та профілактика

Препарати для лікування та профілактики грипу та застуди є найбільш популярними у аптеках. За статистикою, кожна людина, хоча б 1-2 рази на рік хворіє на застуду, а грип - сезонне захворювання, що вражає не менше 5...

Препарати для лікування та профілактики грипу та застуди є найбільш популярними у аптеках. За статистикою, кожна людина, хоча б 1-2 рази на рік хворіє на застуду, а грип - сезонне захворювання, що вражає не менше 50% людей. Багато хто не ставиться серйозно до застуди, вважаючи, що за декілька днів організм сам виробить імунітет. Проте, якщо дозволити захворюванню розвиватися, воно може перерости у складніші захворювання з різними наслідками.

Якщо ви хочете навіть у сезон епідемій бути здоровими або переносити захворювання швидко та у легкій формі, замість того, щоб кілька тижнів боротися за одужання, рекомендуємо мати засоби від грипу та застуди в домашній аптеці, на випадок. А купити ці препарати ви можете в нашій інтернет-аптеці за найбільш доступними цінами в Києві!

Найпоширеніші види препаратів від грипу, застуди та профілактики цих захворювань

Симптоматика грипу або застуди, як правило, у всіх пацієнтів однакова:

Загальне відчуття нездужання, слабкість;

● Поява нежитю;

● Кашель, болі у горлі;

● Підвищена температура.

Отже, застосовуються лікарські засоби, які зменшують запальні процеси та усувають симптоматику, а також забезпечують лікувальний ефект з одночасним стимулюванням імунітету.

У якості таких лікарських засобів виступають:

Лікарські засоби, що знижують температуру.

● Краплі та спреї від нежитю.

● Таблетки та сиропи від кашлю.

● Льодяники від болів у горлі.

● Засоби, що підвищують імунітет. У окремих випадках, якщо ГРВІ супроводжується ускладненнями та триває довгий час, лікар може призначити прийом антибіотиків. Вони сприяють швидкому пригніченню бактерій і, як результат, поліпшенню самопочуття.

Для тих, хто уважний до свого здоров'я і боїться сезонних застуд і грипу, ми пропонуємо препарати для профілактики цих захворювань.

Купити ліки від застуди та грипу в Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Не чекайте, коли застуда прийде до вас вдома - дійте на випередження! Прямо зараз замовляйте препарати від застуди та грипу, а також для профілактики цих захворювань в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм!

Ми пропонуємо лікарські засоби від перевірених виробників з гарантією якості! Ми ретельно контролюємо терміни придатності препаратів, а також забезпечуємо умови зберігання, рекомендовані виробником!

Товарів: 678