1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гормональні препарати

  4. Засоби, що застосовуються для гормональної терапії

Засоби, що застосовуються для гормональної терапії

Замісна гормональна терапія та її препарати призначені для лікування захворювань, що виникають внаслідок дисбалансу гормонів у організмі. Ефективність лікування залежить не лише від своєчасного звернення до лікаря,...

Замісна гормональна терапія та її препарати призначені для лікування захворювань, що виникають внаслідок дисбалансу гормонів у організмі. Ефективність лікування залежить не лише від своєчасного звернення до лікаря, але й від якості гормональних препаратів, які використовуються в терапії. У Інтернет-аптеці Цитрус-фарм Ви можете купити якісні та ефективні препарати для гормональної терапії.

Препарати, що використовуються в гормональній терапії, можна розділити на дві основні категорії:

  1. Природні засоби, склад і структура яких ідентична природним гормонам, тим, що синтезуються організмом.

  2. Синтетичні - такі препарати забезпечують приблизно той самий ефект, що і природні гормони, проте їх хімічна структура зовсім інша.

Гормональна терапія може бути показана при недостатньому виділенні деяких гормонів організмом, при явних проблемах зі статевими функціями, при онкології тощо. Багато жінок ставляться насторожено до застосування препаратів для гормональної терапії, але сучасні засоби мають не лише високу ефективність в застосуванні, але також і безпечні. Завдяки новітнім розробкам, препарати і їх застосування все рідше супроводжуються побічними ефектами.

Купити препарати для замісної гормональної терапії

Якщо ви вже отримали призначення від лікаря і шукаєте препарати для замісної гормональної терапії, в Інтернет-аптеці Цитрус-Фарм ви зможете придбати необхідні засоби за максимально доступними для вас цінами.

Разом з виробником, ми гарантуємо високу якість пропонованих нами засобів. У свою чергу, ми забезпечуємо всі обов'язкові умови зберігання медикаментів, суворо дотримуємось температурного режиму зберігання, а також гарантуємо правильне транспортування препаратів.

Замовляйте в Цитрус-Фарм і завжди будьте здорові!

Товарів: 12