Засоби для лікування кашля і застуди

Кашель - один із поширених симптомів захворювання органів дихальних шляхів. Він може бути як передвісником звичайної застуди, так і інших, більш важких захворювань, наприклад, пневмонії, туберкульозу, запалення лег...

Кашель - один із поширених симптомів захворювання органів дихальних шляхів. Він може бути як передвісником звичайної застуди, так і інших, більш важких захворювань, наприклад, пневмонії, туберкульозу, запалення легень та інших. Щоб ефективно протистояти кашлю, необхідно застосовувати якісні та ефективні препарати, які активно борються з інфекціями. Саме такі засоби ви знайдете в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм!

Види ліків для лікування кашлю

Найбільш поширеними фармакологічними формами випуску лікарських засобів від кашлю є таблетки, сиропи, а також льодяники.

Також можна зустріти препарати у вигляді капсул, порошків для приготування розчину. За своїм фармакологічним впливом ліки від кашлю можуть забезпечувати різні ефекти:

● здійснюють відхаркувальний вплив, виводять мокроту і слиз з бронхів та легенів;

● сприяють загоєнню слизової оболонки, яка може бути пошкоджена внаслідок запальних процесів та сильного кашлю;

● протикашлевий – впливають на кашлевий центр з метою зменшення подразнюючого сухого кашлю;

● антибактеріальний - захист від бактерій, протидія їхньому розмноженню та розвитку.

Вибір засобів для лікування кашлю сьогодні відрізняється широким різноманіттям. Існують лікарські препарати для дорослих та дітей, призначені як при сухому, так і мокрому кашлі. Ціновий діапазон лікарських засобів також дуже різноманітний, вибір присутній на будь-якому сегменті. Вам потрібно лише звернутися до лікаря, отримати від нього призначення та замовити прописаний Вам препарат в нашій інтернет-аптеці!

Пам'ятайте, що самолікування може бути небезпечним для вашого здоров'я!

Купуйте ефективні ліки від кашлю в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Якщо кашель не проходить уже достатньо тривалий час, є серйозна підстава звернутися до лікаря! У нашій інтернет-аптеці ви зможете купити засоби від кашлю провідних виробників за доступними цінами!

Якість лікарських засобів гарантовано особисто нами, адже ми суворо дотримуємося умов зберігання та транспортування медикаментів.

Замовляйте ліки від кашлю в Цитрус-Фарм і будьте завжди здорові!

Товарів: 254