1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Гормональні препарати

  4. Препарати для лікування захворювань щитовидки

Препарати для лікування захворювань щитовидки

Щитовидна залоза виробляє гормони тироксин і трийодтиронін, які мають великий вплив на організм, зокрема: на ріст тканин, роботу серцево-судинної системи, всмоктування глюкози, роботу печінки і т. д. Тому не варто ...

Щитовидна залоза виробляє гормони тироксин і трийодтиронін, які мають великий вплив на організм, зокрема: на ріст тканин, роботу серцево-судинної системи, всмоктування глюкози, роботу печінки і т. д. Тому не варто лишній раз говорити про можливі наслідки в разі порушення роботи щитовидної залози і чому важливо своєчасно звертатися за допомогою.

Захворювання щитовидної залози можуть бути зовсім різними. Тому ми пропонуємо вам широкий асортимент препаратів для лікування щитовидної залози за максимально доступними цінами.

Препарати, які використовуються для лікування щитовидної залози:

  • Антитиреоїдні засоби. Призначаються в разі гіперфункції щитовидної залози, тобто, коли орган виробляє занадто багато гормонів. Такі ліки знижують активність щитовидки, а також сприяють виведенню зайвих продуктів виробництва органа.
  • Тиреотропні засоби. Ця група лікарських засобів застосовується для лікування доброякісних і злоякісних новоутворень у щитовидці, а також для профілактики рецидивів.
  • Препарати йоду. Використовуються при вираженому дефіциті цього компонента в організмі, а також у процесі лікування різних захворювань у людей різних вікових категорій.

Більшість ліків від щитовидки випускаються у формі таблеток. Прийом препаратів необхідно здійснювати відповідно до рекомендацій лікаря. Увага! Самолікування щитовидної залози може бути небезпечним для вашого здоров'я!

Купуйте ліки від щитовидки за доступними цінами

Інтернет-аптека Цитрус-Фарм пропонує найбільш доступні ціни на препарати для лікування захворювань щитовидної залози. Серед нашого асортименту ви знайдете ліки вітчизняного та імпортного виробництва. Усі продукти, які представлені у нас, пройшли обов'язкову сертифікацію і офіційно допущені до продажу на території України.

Замовляйте ліки від щитовидки в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм - скористайтеся кошиком покупця на нашому сайті, дзвоніть за вказаними телефонами або ж, бронюйте необхідні вам препарати в найближчих аптеках Цитрус-Фарм у місті Києві!

Товарів: 26