Противірусні засоби

Противірусні препарати - це група лікарських засобів, призначених для лікування вірусних та інфекційних захворювань. Деякі з таких лікарських препаратів можуть використовуватися не лише для лікування, але й профіла...

Противірусні препарати - це група лікарських засобів, призначених для лікування вірусних та інфекційних захворювань. Деякі з таких лікарських препаратів можуть використовуватися не лише для лікування, але й профілактики захворювань.

У Інтернет-аптеці Цитрус-Фарм представлений широкий асортимент противірусних препаратів різного цінового сегменту. Вибирайте та замовляйте у нас все необхідне для вашого здоров'я з доставкою по Україні!

Види та особливості противірусних препаратів

Більшість таких лікарських засобів видаються без рецепта лікаря. У фармації звичайно класифікують противірусні препарати за типами вірусних інфекцій, від яких вони допомагають:

● протигерпетичні препарати (використовуються для лікування герпесу);

● протигрипозні засоби (застосовуються для профілактики та лікування грипу);

● антивірусні препарати;

● з розширеним спектром дії.

Крім того, деякі з противірусних препаратів можуть використовуватися і для лікування ВІЛ-інфекцій.

За типом впливу противірусні препарати бувають двох форм. Перші активізують імунну систему організму, щоб організм сам переборов вірус. Другий тип має безпосередній вплив на вірус, блокуючи його проникнення в клітки, розмноження та подальший вихід копій з клітини. Другий тип противірусних препаратів забезпечує швидший ефект одужання. Однак за ефективністю впливу краще перший варіант, оскільки організм самостійно виробляє імунітет проти вірусу, і ризик повторного виникнення захворювання, у даному випадку, зводиться до мінімуму.

Форма випуску противірусних препаратів також варіюється. Це можуть бути капсули, таблетки, а також порошки для перорального застосування.

Купуйте противірусні препарати недорого для лікування вірусних інфекцій

У Інтернет-аптеці Цитрус-Фарм ви знайдете широкий асортимент препаратів проти вірусів для системного застосування. Ми пропонуємо лікарські засоби від провідних світових виробників, продукція яких має сертифікати якості міжнародного зразка. Наша компанія забезпечує належні умови зберігання та транспортування всіх лікарських засобів (дотримання оптимального рівня вологості, температури та інших умов, рекомендованих виробником). Тому якість реалізованої продукції гарантовано не лише виробником, але й особисто нами. Замовляйте противірусні засоби в Цитрус-Фарм у Києві, а також з доставкою по всій Україні!

Товарів: 67