Антибіотики

Антибіотики - це речовини, які пригнічують ріст та розвиток бактерій, що потрапляють у організм людини. Зазвичай антибіотики викор...

Антибіотики - це речовини, які пригнічують ріст та розвиток бактерій, що потрапляють у організм людини. Зазвичай антибіотики використовуються для лікування захворювань у важких формах. На відміну від загального уявлення, більшість антибіотиків не знищують бактерії, але блокують їх розмноження і викликають паралізуючий ефект, щоб забезпечити природний вивід їх з організму та, таким чином, запобігти інтоксикації.

Сьогодні антибіотики призначаються лікарями для лікування широкого спектру захворювань. І якщо лікар призначив вам вживання цієї групи лікарських засобів, ви зможете замовити антибіотики за доступною ціною в нашій інтернет-аптеці!

Види антибіотиків та їх застосування в медицині

Перше, що потрібно знати, це рекомендації щодо вживання антибіотиків. Використовувати їх слід виключно за призначенням лікаря, щоб уникнути можливості звикання організму до антибіотиків, а також захистити себе від можливих побічних ефектів.

Друга важлива складова - це абсолютна неефективність засобів проти вірусних захворювань. Антибіотики використовуються виключно для лікування тих захворювань, поява яких спричинена бактеріями.

Залежно від фармакологічного впливу препаратів цієї медичної групи, антибіотики бувають:

  • з вузьким спектром дії

  • з широким спектром дії

Також важливою складовою лікування за допомогою антибактеріальних засобів є системний прийом. Іншими словами, антибіотики приймаються хворим, у середньому, протягом 7-10 днів, згідно з рекомендаціями лікаря. Під час прийому антибіотиків обов'язково слід відмовитися від алкогольних напоїв.

Зважаючи на широке різноманіття антибіотиків і способів їх впливу на організм, такі препарати класифікують наступним чином:

  • Бета-лактамні;
  • Макроліди;
  • Тетрацикліни;
  • Левоміцетини;
  • Глікопептидні антибіотики;
  • Лінкозаміди і т.д.

За формою випуску антибіотики можуть бути представлені у формі таблеток, капсул, сиропів, порошків для приготування ін'єкцій та суспензій.

Купити антибіотики в Цитрус-Фарм в Києві

Широкий вибір лікарських засобів від бактерій ви знайдете в нашій інтернет-аптеці. Ми пропонуємо антибіотики від провідних фармацевтичних виробників за доступними цінами. Замовляйте та резервуйте необхідні для вас препарати в найближчих до вас аптеках мережі Цитрус-Фарм в Києві і завжди будьте здорові!

Товарів: 410