1. Головна сторінка

  2. Лікарські засоби

  3. Дерматологія

  4. Кортикостероїди для застосування у дерматології

Кортикостероїди для застосування у дерматології

Багато дерматологічних захворювань потребують застосування спеціальних, високоефективних препаратів. Часто причиною їх виникнення може бути не лише зовнішній збудник - інфекція, а й навіть гормональні порушення. Ко...

Багато дерматологічних захворювань потребують застосування спеціальних, високоефективних препаратів. Часто причиною їх виникнення може бути не лише зовнішній збудник - інфекція, а й навіть гормональні порушення. Кортикостероїди для застосування в дерматології призначені звільнити від патологічних висипань на шкірі, а також іншої симптоматики.

Замовляйте ефективні засоби для лікування кірочних захворювань в нашій інтернет-аптеці в Києві!

Основні нюанси, пов'язані з кортикостероїдами для застосування в дерматології

Ця категорія засобів має кілька особливостей, які ви повинні врахувати перед покупкою:

- Багато кортикостероїдів відносяться до сильнодіючих препаратів і купити їх можна тільки за рецептом лікаря. Тому не варто в даному випадку практикувати самолікування, а краще звернутися до спеціаліста, який допоможе вам правильно скласти план лікування.

- Основна форма випуску кортикостероїдів для застосування в дерматології - це креми, мазі. Рідше зустрічаються ліки у вигляді таблеток або капсул.

- Кортикостероїди не варто застосовувати довше, ніж 2 тижні. Це обумовлено тим, що препарати впливають на гормональний фон і при більш тривалому застосуванні можуть викликати різні його порушення.

- Нерідко використання кортикостероїдів в дерматології викликає побічні ефекти у вигляді білих плям на шкірі або інших проявах. Це індивідуальна реакція організму і не варто її боятися. Проте, якщо плями не зникли після закінчення 2-х днів, краще додатково записатися на огляд до лікаря.

Кортикостероїди в дерматології застосовуються проти найрізноманітніших захворювань: лишай, псоріаз, прищі та інші види висипань. Проте призначати препарати повинен лікар, враховуючи характер захворювання, а також інші індивідуальні особливості вашого організму.

Купити в Києві кортикостероїди для застосування в дерматології

Якщо ви хочете позбавитися від висипань на шкірі, ефективні кортикостероїди для дерматологічного застосування допоможуть вам у цьому! Ми пропонуємо засоби від українських та зарубіжних виробників за доступними цінами. У нас ви знайдете широкий комплекс засобів, а також всі препарати, які вам призначив лікар.

Ми гарантуємо високу якість реалізованих нами медикаментів, а також ретельно слідкуємо за термінами придатності препаратів, дотримуємося умов зберігання, рекомендованих виробником.

Товарів: 89