Вітаміни А, Е та Д

Вітаміни групи А, Е і D - це основні компоненти, які підтримують красу людського тіла і його міцне здоров'я. Ці компоненти впливають на блиск і міцність волосся та нігтів, на пружність і еластичність шкіри, а т...

Вітаміни групи А, Е і D - це основні компоненти, які підтримують красу людського тіла і його міцне здоров'я. Ці компоненти впливають на блиск і міцність волосся та нігтів, на пружність і еластичність шкіри, а також на міцність і правильний розвиток кісткової системи. Дефіцит вітамінів А, Е і D може призвести до найрізноманітніших проблем зі здоров'ям, тому прийом цих добавок обов'язково має здійснюватися цілий рік.

Якщо ви турбуєтеся про своє здоров'я та свою красу, в нашій інтернет-аптеці ви зможете придбати вітаміни А, Е і D за доступними цінами в Києві. Ми пропонуємо якісні вітамінні добавки, без смакових домішок, без барвників та інших хімічних компонентів!

Вітаміни А, Е і D та їх властивості

  • Вітамін А, відомий також як ретинол, має прямий вплив на клітини шкіри, зокрема, регулює їх оновлення. Також цей елемент впливає на зуби, забезпечує нормальне формування кісток, забезпечує підтримку всієї імунної системи. Особливо важливий вітамін А для дітей, оскільки при його дефіциті малюки більше схильні до інфекційних захворювань. Зниження зору, головні болі, втомленість - це також може вказувати на дефіцит вітаміна А в організмі.

  • Вітамін Е підвищує пружність шкіри. Не дарма багато виробників косметики включають цей компонент у склад вироблюваних засобів. Крім того, вітамін Е сприяє нормалізації гормонального фону, тому його також рекомендується жінкам в період менопаузи.

  • Вітамін D синтезується безпосередньо клітками людського тіла, однак це відбувається лише під впливом ультрафіолетових променів. Вітамін D забезпечує багато процесів, які відбуваються в організмі, включаючи усвоєння кальцію. Саме тому дефіцит компонента може спровокувати найрізноманітніші захворювання, в тому числі й опорно-рухового апарату.

Купити вітаміни А, Е і D в Києві, в інтернет-аптеці Цитрус-Фарм

Попередити виникнення хвороб та підтримувати стан свого здоров'я набагато простіше, ніж боротися з хворобами та усувати наслідки, що виникли внаслідок їх перенесення. І вітаміни А, Е і D стануть відмінними помічниками для вас у цьому!

Навіть при правильному, збалансованому харчуванні організм всеодно не отримує необхідну норму корисних вітамінів, мінералів та мікроелементів. Поповнити дефіцит дозволять комплекси, представлені в нашій інтернет-аптеці.

Замовляйте вітаміни А, Е і D в Цитрус-Фарм прямо зараз з можливістю доставки або самовивозу у м. Київ! І будьте завжди здорові!

Товарів: 101